Rady při nákupu Coinů u nás

Dobrý den nadšenci pro virtuální měny.

Dnes bych rád napsal pár rad, jak koupit Altcoin jednodušeji a rychleji.

Naše směnárna Altcoin, jak píšeme v info o prodeji, počítá a posílá coiny ve chvíli, kdy jsou peníze připsány na náš účet.
Pokud zašlete peníze klasickým převodem mezi účty různých bank, tak budou tyto finanční prostředky na našem účtu další pracovní den. V případě peněz poslaných v pátek, mohou tyto být připsány až v pondělí po víkendu. To je nevýhoda klasického bankovního spojení a naopak krása převodu u virtuálních měn – ty můžete poslat z jednoho konce světa na druhý, tedy kdekoliv a kdykoliv, a budete je mít připsány na Vaši peněženku do několika minut.

Jak toto urychlit? Doporučujeme tyto způsoby platby:
1) expresní platbou (tato služba je zpoplatněna dle ceníků jednotlivých bank)
2) z účtu vedeného u jedné z našich bank (FIO banka, Česká spořitelna, Air Bank, ČSOB, ZUNO Bank, mBank)
3) přímým vkladem na pobočce u jedné z našich bank (FIO banka, Česká spořitelna, Air Bank, ČSOB, ZUNO Bank, mBank)

Také jsme se párkrát setkali s tím, že naši klienti by chtěli nakoupit přesný počet coinů, ale naše směnárna počítá kurz až, když je částka připsána na náš účet. A jelikož je kurz Altcoinů velice proměnlivý, správnou částku samozřejmě nemůže zákazník předem vědět.

Proto pro urychlení a zjednodušení celé transakce postupujte takto:
1) vytvořte objednávku na daný počet coinů a napište do políčka pod „Chcete nám něco vzkázat?“, že chcete tento přesný počet coinů a že zašlete větší finanční obnos (pokud tak neuděláte a přijde větší částka, pak považujeme objednávku pouze za navýšenou a počet odeslaných coinů bude také navýšen)
2) zašlete větší finanční obnos než je na objednávce (+6% cca)

My Vám následně zašleme Vámi požadovaný počet Altcoinů směněný v aktuálním kurzu a přeplatek, který vznikne, Vám rádi zašleme zpět na Váš bankovní účet, aby veškeré závazky byly vyrovnány. Může se také stát, že výsledná částka za daný počet Altcoinů bude menší, než v původní objednávce.

Doufám, že Vám tyto rady pomohou při nákupu vašich prvních Altcoinů :-)

Za tým MěnyBudoucnosti.cz,

Hezký den,

Ing. Michal Faust

17.12.2014, autor: admin, zpět na seznam článků »